KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4856506
nr 485 6506
Gouache
Signerad 1969, "Blomma" 48x48
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 september 2007
kl 16:26:20
16/9 20:31:25
Gouache